Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

AKCE ŠKOLNÍCH DRUŽIN VE ŠK. ROCE  2018 / 2019

DRUŽINOVÝ TALENT

Také letos jsme pro děti uspořádali soutěž ,,Družinový talent". Každý, kdo něco neobvyklého uměl se do sotěže přihlásil. A tak se sešlo celkem 38 talentů. K vidění byl moderní a baletní tanec, zpěv, kreslení a vyrábění, vystoupení mažoretek, loutkoherců, kouzelníků, malých muzikantů a gymnastek. Vše nám vždy ohodnotila porota. Výsledkové listiny všech soutěžících jsou vystaveny ve ŠD. Nejlepší umístění také v rubrice Naše úspěchy. Nezapomeňte navštívit i naši fotogalerii.

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Vánoční besídkou jsme se ve školní družině rozloučili se starým rokem. Pro děti bylo připraveno zábavné odpoledne se zpěvem, tancem a soutěžemi. Největším překvapením byla vánoční nadílka nových her a hraček. Děti se hned s nadšením pustily do rozbalování.

 

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

V měsíci listopadu nás ve školní družině navštívilo Divadélko kůzle s pohádkou ,, Na kole i přes pole". Veselá pohádka, která měla tři části ,, O hamižnosti, fintění a strašení" děti dějem a veselými písničkami pobavila. Některé děti si také v pohádkách samy  zahrály. Dostaly důležité role. Staly se lékaři, stromem a pařízkem. Na závěr jsme si všichni zazpívali a zatancovali. Fotografie z představení najdete v naší fotogalerii.


TURNAJ VE STOLNÍM FOTBALE

V říjnu se ve školní družině uskutečnil ,, Turnaj ve stolním fotbale", který byl rozdělen do tří kategorií. V 1. a 2. kategorii soutěžily dvojice dětí z 1. a 2. tříd. Třetí kategorii tvořili jednotlivci ze 3. a 4. tříd. Letos se turnaje zúčastnilo celkem 28 hráčů. Všechny zápasy byly až do poslední chvíle velmi napínavé. Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.