Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

NAŠE ÚSPĚCHY VE ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

Kategorie 1. a 2. třídy

1. místo   Jakub Noga

2. místo   Tomáš Molnár

3. místo   David Pavlíček

4.místo - Ferdinand Bíža, 5.místo - Jakub Souřezný, 6.místo - Matěj Houžka a Matyáš Helcl, 7.místo - Tolli Vu Quang Huy, 8.místo - Petra Paulová, 9.místo - Damián Krůpa a Filip Louda, 10.místo - Filip Keltner

Kategorie 3., 4. a 5.třídy

1. místo   Tomáš Kapoun

2. místo   Lukáš Kapou

3. místo   Vojtěch Teufl

4.místo - Šimon Vrba, 5.místo - Filip Janata

GRATULUJEME K VÍTĚZSTVÍ!

 

VÝTVARNÝ KROUŽEK PŘI ŠD

V pátek 8.3.2019 jely děti z Výtvarného kroužku na slavnostní vyhodnocení okresní soutěže ,, Černobílý svět" do kina Máj v Litoměřicích. Z celkového počtu 366 zaslaných prací ve čtyřech kategoriích získala krásné třetí místo Anika Justová ze 3.C ve 2. kategorii. Další tři práce byly ještě vystavené v prostorách kina a výstava potrvá do konce března. Všem zúčastněným byla poté jako odměna promítána filmová pohádka ,, Malá čarodějnice". Gratulujeme!                                                  J. Vítová

 

DRUŽINOVÝ TALENT

Kategorie 1. a 2. třídy

Kupková Magdaléna

Ringelhán Jan

 

,, Hra na housle “

 

30

 

1. místo

Molnár Tomáš

,, Hra na akordeon “

30

1. místo

Kratochvílová Johanka

,, Kreslení “

30

1. místo

Líbal Vendelín

,, Baletní tanec “

30

1. místo

Pilný Matěj

Novák Martin

 

,, Kouzelníci “

 

29

 

2. místo

Šátková Eliška

,, Kreslení “

29

2. místo

Křenovská Eliška

,, Hra na zobcovou flétnu “

29

2. místo

Liptáková Anna

,, Mažoretka “

27

3. místo

Novotná Adéla

,, Kreslení“

27

3. místo

Kategorie 3. a 4. třídy

Molnár Jakub

,, PING PONG“

48

1. místo

Jisl Rudolf

,, Pokus “

47

2. místo

Pařez Ondřej

,, Hra na trubku“

46

3. místo

Všem děkujeme za účast a VÍTĚZŮM GRATULUJEME!

 

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

MAŠKARNÍ KARNEVAL - ,, SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MASKU"

KATEGORIE - 3. a  4. TŘÍDY

 Dne 1.3. 2019 se ve školní družině 3. a 4. tříd  uskutečnil Maškarní karneval.  Sešlo se celkem 14 masek. Protože bylo velmi obtížné vyhlásit první a nejlepší   masku, rozhodly se p. vychovatelky, že první místo vyhrají všechny masky.

Ema Pavlinská

   ,, Víla Amálka“

Johan Lebr

   ,, Voják“

Jakub Černosta

   ,, Voják“

Nikola Kotrbová

   ,, Pes“

Anička Broftová

   ,, Zebra“

Jan Suchý

   ,, DJ“

Eliáš Chvojka

   ,, Robot“

Barbora Koblížková

   ,, Puberťačka“

Tereza Balounová

   ,, Smrtka“

David Novák

   ,, Hasič“

Rudolf Jisl

   ,, Panda“

Jolana Černá

   ,, Carmen“

Ema Hervertová

   ,, Čarodějka“

Simona Panochová

   ,, Čarodějka“

VŠEM MASKÁM DĚKUJEME ZA ÚČAST A GRATULUJEME K 1. MÍSTU.

KATEGORIE - 1. a  2. TŘÍDY

1. místo

Jan Ringelhán

Barbora Svobodová

Eliška Švingrová

Sofie Chvojková

Ella Harmanová

Vojtěch Hanzlík

,, Čert “

,, Pirátka “

,, Červená Karkulka “

,, Kočka “

,, Beruška “

,, Rytíř “

 

2. místo

Radka Švejdová

Filip Číž

Nela Nováková

Sabina Jehlová

Filip Klempt

,, Jahoda “

,, Minecraft “

,, Ptáček “

,, Pirátka “

,, Batman “

 

3. místo

Dominik Svoboda

Eliška Šátková

Ema Žlebčíková

,, Batman “

,, Elsa “

,, Indiánka “

VŠEM MASKÁM DĚKUJEME ZA ÚČAST A VÍTĚZŮM GRATULUJEME.